„Niezmienna”, czyli koncert wolnościowy w MCK

Wiktoria Raczyńska
,

„Niezmienna” to muzyczna podróż po pełnym wrażliwości i emocji świecie kobiety. To historie szczęśliwych, spełnionych, ale też zagubionych i samotnych kobiet. Ich zmagania na tle przemian politycznych i społecznych skomentują słowem bydgoskie dziennikarki – Bogumiła Wresiło, Bogna Jurek i Lucyna Tataruch.

Osobiste interpretacje piosenek zaprezentują bydgoscy wokaliści przy akompaniamencie zespołu pod kierownictwem Miłosza Wośko – pianisty i aranżera.

„Niezmienna” to niezwykłe aranżacje utworów, a także nietypowe ustawienie muzyków i publiczności – widzowie otoczą artystów.

Podczas koncertu usłyszycie, między innymi, „Jej portret”; „Tato, kup mi dżinsy” (z rep. Karin Stanek), czy „Dziewczyny dzisiaj z byle kim nie tańczą” (z rep. Lady Pank).

Koncert będzie rejestrowany.

Płyta „Niezmienna” będzie miała premierę 20 stycznia 2020 roku w setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Bydgoszcz.

Wystąpią:
🎤 Tadeusz Seibert​ – śpiew
🎤 Judyta Wenda​ – śpiew
🎤 Małgorzata Żurańska-Wilkowska​ – śpiew
🎷 Szymon Łukowski​ – saksofony, klarnety
🎺 Wojciech Jachna​ – trąbka (hejnał)
🎹 Milosz Wosko​ – instrumenty klawiszowe
🎸 Bartek Wanecki​ – gitary
🎸 Krzysztof Pacan​ – gitara basowa
🥁 Michał Dziewiński​ – perkusja

„Niezmienna”, czyli koncert wolnościowy odbędzie się 11 listopada 2019 roku (poniedziałek), o godzinie 19.00 w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy .

Bilety: 15 zł (ulgowy dla młodzieży, studentów i seniorów 65+)/25 zł (normalny) dostępny w kasie MCK

materiały nadesłane: Kuba Ignasiak, Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Reklama