Najlepsze kabarety nad Brdą

Magdalena Jabłońska
,

Kabaret Ani Mru Mru, Jurki, Kabaret Chyba, a także Andrzej Poniedzielski – to oni bawić będą bydgoską publiczność w ramach letniego cyklu „Wieczór z kabaretem”. Występy zaplanowano na wieczorne wakacyjne czwartki. Wstęp wolny.

Jak co roku, Miasto zaprasza mieszkańców na występy kabaretowe w ramach wakacyjnego cyklu „Wieczór z kabaretem”. W tym roku do Bydgoszczy przyjadą prawdziwe gwiazdy – w amfiteatrze przy Operze Nova zaprezentują się trzy formacje: Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Jurki i Kabaret Chyba. Wisienką na torcie będzie występ Andrzeja Poniedzielskiego.

Pierwszy występ odbędzie się 4 lipca – na scenie pojawi się jeden z najbardziej popularnych polskich kabaretów – Kabaret Ani Mru Mru. W Bydgoszczy wystąpi w specjalnym programie pod hasłem: „Wakacyjnie”. Formacja zagra też najlepsze skecze z różnych programów z ostatnich lat. Nie zabraknie także niespodzianek z kultowego programu „Ostatnie Takie TRIO”.

18 lipca swój nowy program zaprezentuje Kabaret Chyba. Formacja zdobyła wiele nagród i wyróżnień, m. in. I miejsce w Przeglądzie Kabaretów Amatorskich PAKA w 2010 roku. Na scenie zobaczycie najlepsze skecze i dużą dawkę doskonałej improwizacji.

W pierwszy czwartek sierpnia (1 sierpnia) przed publicznością wystąpi Andrzej Poniedzielski. Znany satyryk jest także współautorem wielu spektakli estradowych, poetą, autorem tekstów piosenek, gitarzystą i reżyserem. W 2011 roku otrzymał tytuł Mistrza Mowy Polskiej. Artysta znany jest z błyskotliwych tekstów i trafnych obserwacji rzeczywistości. W programie, który zaprezentuje w Bydgoszczy, oprócz inteligentnej satyry i humoru, znajdą się też piosenki.

Ostatnim spektaklem w ramach cyklu „Wieczór z kabaretem” będzie występ Kabaretu Jurki. Formacja z Zielonej Góry powstała w 1994 roku i cały czas cieszy się niesłabnącą popularnością. To czwórka scenicznych indywidualności, które doskonale potrafią nawiązać kontakt z publicznością.

Wieczór z kabaretem, amfiteatr nad Brdą, zawsze o godzinie 19.00. Wstęp wolny.

4.07.2019 Kabaret Ani Mru Mru

18.07.2019 Kabaret Chyba

1.08.2018 Andrzej Poniedzielski

22.08.2018 Kabaret Jurki

materiały nadesłane: Urząd Miasta Bydgoszczy

Reklama