Metropolia za pół ceny już wkrótce

Magdalena Jabłońska
,

Już po raz kolejny na terenie Bydgoszczy oraz regionu będzie można skorzystać z weekendu pełnego zniżek. W dniach 5-7 października odbędzie się akcja „Metropolia za pół ceny”.

Wydarzenie wzorowane jest na doskonale znanej i lubianej akcji „Bydgoszcz za pół ceny”, w ramach której firmy oferują klientom swoje usługi i produkty w cenach obniżonych o połowę. Już po raz drugi działanie obejmie swoim zasięgiem nie tylko Bydgoszcz, ale również gminy wchodzące w skład stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz, czyli Białe Błota, Barcin, Bydgoszcz, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Kcynia, Koronowo, Łabiszyn, Mrocza, Nakło, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Pruszcz, Rojewo, Sadki, Sicienko, Solec Kujawski, Szubin oraz Żnin.

W akcji weźmie udział około 200 firm. Promocje dotyczyć będą, m.in., restauracji, siłowni, kwiaciarni, centrów medycznych, escape roomów, czy sal zabaw. Lista wszystkich partnerów i proponowanych przez nich usług będzie na bieżąco publikowana tutaj.

Organizatorem akcji jest Miasto Bydgoszcz. Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny. Właśnie trwa nabór zgłoszeń. Firmy chcące zaoferować swoje usługi mogą kontaktować się mailowo lub telefonicznie:

Maja Dorawa
tel. 576-246-670
e-mail: m.dorawa@metropoliabydgoska.pl

Justyna Wróblewska
tel. 509-979-107
e-mail: j.wroblewska@metropoliabydgoska.pl

Reklama