LUNAPARK zagra dla najmłodszych za darmo

Wiktoria Raczyńska
,

Mieszkańcy Bydgoszczy i Torunia! Szykujcie swoje dzieci na świetną zabawę z muzyką. Tym razem nie będzie to tylko koncert. Stawiamy na interakcję, bezpośredni kontakt z publicznością. Zaprosimy wszystkich słuchaczy do współtworzenia widowiska, którego tematem przewodnim będzie… LUNAPARK!

Filharmonia Pomorska przeniesie Was i Wasze pociechy w świat niezwykłej muzyki. Muzyki, która zbuduje rzeczywistość parku rozrywki. Przysłużą się temu kolejne części tematyczne, których tytuły krążyć będą wokół LUNAPARKU. Wśród nich odnajdziecie tematy związane między innymi z: Karuzelą, Diabelskim Młynem, Salą Luster, Mini Samochodami, Domem Strachów, Strzelnicą.

Świeża idea, humor i zabawa gwarantowane!

Każdy z wykonywanych podczas koncertu utworów opatrzony będzie dodatkową sferą. Sferą, w której biorą udział słuchacze. To co się będzie działo podczas LUNAPARKU jest naszą słodką tajemnicą. Przede wszystkim jednak niespodzianką dla Was.

Skąd to zamieszanie?

Pomysłodawcą muzycznego zamieszania jest Krzysztof Dobosiewicz, znany bydgoszczanom ze spektakularnego koncertu z granicy performance’u – KLASYKA HORRORÓW. Wydarzenie przyjęte zostało z wielkim zaciekawieniem i szczerym entuzjazmem. Tym razem muzyk postanowił przygotować coś specjalnie dla najmłodszych. W stworzeniu wyjątkowego performane’u pomoże mu puzonista Paweł Kalicki. Na co dzień wykładowca Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, oraz Capella Bydgostiensis. Efekty będzie można ocenić już na koniec sierpnia.

O LUNAPARKU – co? gdzie? kiedy?

Organizatorzy proponują zainteresowanym 2 terminy koncertu, w różnych lokalizacjach. Zapraszają do toruńskiego Teatru Baj Pomorski oraz Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Warto dodać, że wstęp na wydarzenie jest bezpłatny! Wystarczy odebrać kartę wstępu we wskazanej lokalizacji. Więcej informacji poniżej oraz w Wydarzeniu na Facebooku. Zapraszamy!

TORUŃ
Teatr Baj Pomorski
LUNAPARK
Sobota, 30.08.2014, godz. 17.00
Karty wstępu do odbioru w Dziale Organizacji Widowisk Teatru Baj Pomorski, od 19.08.2014 r.
Rezerwacja telefoniczna: 56 652 20 29 wew. 35, 36
e-mail: organizacja@bajpomorski.art.pl

BYDGOSZCZ
Filharmonia Pomorska
LUNAPARK
Niedziela, 31.08.2014, godz. 17.00
Karty wstępu do odbioru w kasie biletowej Filharmonii Pomorskiej od 04.08.2014 r.
Rezerwacja telefoniczna: 52 321 02 34, w godzinach 11-14.
e-mail: bilety@filharmonia.bydgoszcz.pl

„Przedsięwzięcie jest organizowane w ramach projektu „Promocja marki Województwa Kujawsko-Pomorskiego poprzez wydarzenia kulturalne” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.”

materiały organizatora

Reklama