Krzysztof Materna i Olga Bołądź w marcu w Teatrze Polskim

Wiktoria Raczyńska
,

W ramach cyklu spektakli gościnnych Teatr Polski zaprasza 16 marca na spektakl pt. „Dobry wieczór Państwu”. Duet Materna i Bołądź wyjaśnią jak wygląda show-biznes z perspektywy Mistrza i jego młodej, niedoświadczonej asystentki.

„Dobry wieczór Państwu” to autoironiczny spektakl autorstwa Krzysztofa Materny. Podczas półtoragodzinnego występu autor opowiada anegdoty z życia estradowego, ironizuje na temat celebrytów i pseudo medialnych gwiazd. Towarzyszy mu w tym asystentka – przedstawicielka młodego pokolenia, której świat i wiedza oparta jest na Wikipedii, Internecie i celebryckich ściankach. W tej roli zobaczymy Olgę Bołądź.

Jak zaznacza Krzysztof Materna, autor i reżyser spektaklu, to opowieść autobiograficzna – o człowieku, który przez większą część życia parał się estradą i telewizją. Nie zabraknie zatem sporej dawki humoru. Będzie także okazja do refleksji nad kondycją dzisiejszego show-biznesu.

czas trwania: 80 minut bez przerwy
termin: 16 marca 2020, godz. 19.00
1-7 rząd 115 zł/os.
8-15 rząd 95 zł/os.

Bilety do nabycia w kasie Teatru Polskiego w Bydgoszczy (bilety@teatrpolski.pl; +48 52 339 78 18; +48 885 60 70 90 ) oraz poprzez stronę www.teatrpolski.pl (zakładka KUP BILET).

materiały nadesłane: Aleksandra Rzęska, TPB

Reklama