Koncerty kolęd „Tryumfy Króla Niebieskiego” już w styczniu

Wiktoria Raczyńska
,

Święta Bożego Narodzenia za miesiąc, tymczasem Opera Nova w Bydgoszczy już teraz zaprasza na wspaniały koncert.

4 i 5 stycznia 2020 roku odbędzie się, utrzymany w odświętnym nastroju i oprawie scenograficznej, koncert kolęd, nazwany od tytułu jednej z nich „Tryumfy Króla Niebieskiego”. Oba koncerty rozpoczynają się o godzinie 18.00.

Na dużej scenie Opery Nova wystąpi chór i orkiestra, które towarzyszyć będą znakomitym artystom – Henrykowi Miśkiewiczowi, saksofoniście, legendzie polskiej muzyki, Dorocie Miśkiewicz, rewelacyjnej wokalistce jazzowej, Jolancie Wagner, znakomitej solistce Opery Nova oraz Jackowi Zielińskiemu, który ma trwałe miejsce w historii polskiej muzyki rozrywkowej. O nastrojową atmosferę koncertów zadba także prowadząca je Urszula Guźlecka.

To z pewnością będą dwa wspaniałe wieczory wypełnione świątecznymi tematami muzycznymi i wspólnym śpiewaniem kolęd, które stanowią nieodłączny element Bożego Narodzenia. Bilety na taki „triumfalny” koncert mogą być oryginalnym prezentem świątecznym.

Bilety (w cenie od 60 zł) do nabycia w Dziale Promocji i Obsługi Widzów (czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-15.30) oraz w kasie biletowej.

materiały nadesłane: Karolina Janowiak, Opera Nova w Bydgoszczy

Reklama