Kogel Mogel świętuje

Wiktoria Raczyńska
,

1 lipca, Rodzinna Kawiarnia Kogel Mogel (ul. A.G. Siedleckiego 12, osiedle Wyżyny) zaprasza na wspólną zabawę z okazji swoich II urodzin. Atrakcji będzie bez liku: warsztaty tworzenia biżuterii (InkaArt), wizyta psa Walkera – pomocnika w działaniach profilaktycznych Straży Miejskiej, pokaz letniego makijażu i pielęgnacja dłoni naturalnymi kosmetykami (Arbonne), bezpłatna analiza składu ciała i zajęcia fitness (Passion For Lifestyle), pokaz mody dziecięcej (Atelier Mother&Kids) oraz oczywiście duże bańki mydlane i skręcane balony. To wszystko czeka na gości w Koglu Moglu zupełnie za darmo! W tym dniu kawiarnia Kogel Mogel wspiera Panienkę Helenkę – dziewczynkę chorą na Zespół Downa z Fundacji Dzieciom.

1 lipca od godziny 11.00 animatorki zabiorą was do aktywnego i kreatywnego świata tworzenia biżuterii. Bransoletki, kolczyki i zawieszki dzieci będą miały okazję wykonać z InkaArt. Przez cały dzień będą umilały czas ciekawymi kolorowymi zabawami i pląsami, grami i konkursami.

Niezwykły gość nauczy dzieci zasad bezpieczeństwa o godzinie 13.00. Piesek Walker – pomocnik Straży Miejskiej, pokaże jak zachować się, gdy zaatakuje nas obcy pies, pokaże swoje widowiskowe triki i w ramach podziękowań liczy na przytulanie i głaskanie przez małe i duże dzieci.

O aktywność fizyczną rodziców zadba Passion For Lifestyle. Poćwiczyć będzie można na zajęciach fitness o 14.00. Będzie też można wziąć udział w analizie składu ciała z omówieniem wyników zupełnie bezpłatnie.

O godzinie 15.00 rozpoczną się warsztaty kosmetyczne z marką Arbonne. Panie dowiedzą się jak za pomocą naturalnych kosmetyków zadbać o swoje dłonie oraz poznają letnie trendy makijażowe.

Nie zabraknie też pokazu mody! O godzinie 17.00 rozpocznie się wyjątkowy dziecięcy pokaz mody z Atelier Mother&Kids. Maluchy i ich rodzice będą mieli okazję zobaczyć jaki strój jest modny tego lata oraz dowiedzieć się jakie materiały są odpowiednie dla delikatnej skóry dziecka.

Nie zabraknie malowania dziecięcych buziek oraz na zakończenie pokazu dużych baniek.

Świętując swoje urodziny kawiarnia pragnie także zrobić coś dobrego. Podczas świętowania towarzyszyć im będzie Panienka Helenka. Dziewczynka jest półtora rocznym dzieckiem, które każdego dnia zmaga się z Zespołem Downa. Rodzice Helenki starają się zrobić wszystko, aby dziewczynka rozwijała się jak najlepiej, dlatego dbają o regularną rehabilitację i szereg zajęć poprawiających sprawność fizyczną i intelektualną. Mają nadzieję, że znajdzie się u was w kieszeni choć grosik, który wrzucicie do puszki Helenki.

Od 28 czerwca, przez cały tydzień, kawiarnia zaprasza na urodzinowe promocje w barze i losowanie nagród w konkursach!

Wstęp wolny.dla dzieci

Szczegółowy harmonogram imprezy urodzinowej:

11:00 Warsztaty tworzenia biżuterii z InkaArt

12:00 Malowanie dziecięcych twarzy

13:00 Występ psa Walkera ze Straży Miejskiej

14:00 Fitness i analiza składu ciała dla rodziców z Passion For Lifestyle

15:00 Pielęgnacja dłoni i letni makijaż z Arbonne

16:00 Malowanie dziecięcych twarzy

17:00 Pokaz Mody z Atelier Mother&Kids

18:00 Pokaz dużych baniek mydlanych

materiały nadesłane: Anna Chmura, główny animator, Fundacja Nowe Pokolenie

Reklama