Jubileusz Sikorowskiego w Filharmonii

Wiktoria Raczyńska
,

Już wkrótce, 13 października 2019 roku, o godzinie 18.00, na scenie Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy wystąpi, z jubileuszowym koncertem, wybitna indywidualność polskiej sceny muzycznej – poeta, autor tekstów, kompozytor, piosenkarz i gitarzysta, lider grupy Pod Budą, felietonista, twórca utworów do filmów i spektakli teatralnych, laureat wielu nagród i wyróżnień oraz odznaczeń państwowych, Andrzej Sikorowski.

Rok 2019 jest szczególny w biografii tego artysty. W październiku będzie obchodził piękny jubileusz siedemdziesiątych urodzin. Kolejny jubileuszowy akcent, to 50 lat pracy artystycznej, a od ponad 40 lat jest na scenie z grupą „Pod Budą”. 40 lat temu otrzymał wyróżnienie na festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, a 30 lat temu na Sopot Festival ’89.

Nagrywał płyty z grupą „Pod Budą” oraz solowe, ale także z córką Mają Sikorowską, czy też z Grzegorzem Turnauem. Z udziałem kilkuosobowego zespołu muzycznego, w tym córki Mai, Andrzej Sikorowski wykona swoje największe przeboje, w tym z repertuaru grupy „Pod Budą”. To będzie absolutnie zachwycający koncert!

Bilety w cenach: 120 zł, 105 zł, 90 zł, 75 zł można nabywać on-line na: biletyna.pl, kupbilecik.pl, ebilet.pl, empikbilety.pl oraz w punktach sprzedaży stacjonarnej na terenie całego kraju: księgarnie PWN, Media Markt i salony EMPIK. Kontakt w sprawie koncertu i sprzedaży biletów: Impresariat Artystyczny „Impart” www.impart.pl tel. 602 80 43 29.

ANDRZEJ SIKOROWSKI JUBILEUSZ – 13 października 2019 r., o godzinie 18.00, Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy

materiały nadesłane: Mieczysław Watza, Impresariat Artystyczny „Impart”

Reklama