Irena Santor w filharmonii

Wiktoria Raczyńska
,

18 października, o godzinie 19.00, na scenie Filharmonii Pomorskiej, w  recitalu „Tych lat nie odda nikt”, wystąpi Irena Santor. Uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy artystka zabierze publiczność w sentymentalną podroż szlakiem złotych przebojów („Tych lat nie odda nikt”, „Maleńki znak”, „Już nie ma dzikich plaż”) oraz pięknych piosenek z dwóch ostatnich płyt („Kręci mnie ten świat”, „Punkt widzenia”), które także zdobyły serce i uznanie publiczności.

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę artystki. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają ją wszyscy, w każdym wieku, a jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą…

Będzie to wyjątkowe spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje artystki.

Irena Santor wystąpi z towarzyszeniem zespołu muzycznego  w składzie: Mariusz Dubrawski – fortepian, Wojciech Ruciński – kontrabas, Grzegorz Poliszak – perkusja.

Bilety w cenach: 105 zł, 85 zł, 65 zł do nabycia online: biletyna.plbilety24.plebilet.plkupbilecik.pl

materiały nadesłane: Mieczysław Watza, Impresariat Artystyczny „Impart”

Reklama