Interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny

Wiktoria Raczyńska
,

Zapraszamy na międzynarodowe widowisko dla dużych i małych „Funny Balls Show”, w którym spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością. Tu dzieją się rzeczy niezwykłe, tu radość nie schodzi z dziecięcych twarzy.

Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka. A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć. Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje…

W bajecznym świecie czekają na wasze dzieci przygody króla Szarla, księżniczki Szarlotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkudziesięciu błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie. Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 70 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej.

Funny Balls Show, bajeczne widowisko teatralne, w którym zobaczycie ponad 3 000 balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach do Bydgoszczy zawita ponownie 19 marca (wtorek) na dwa przedstawienia, o godzinie 10.00 i 18.30 (Kinoteatr Adria). Mamy dla was trzy podwójne zaproszenia na godzinę 18.30 do wygrania w konkursie. Szczegóły na naszym fanpage’u na Fb.

Czas trwania: około 60 minut.

materiały nadesłane: Pan Koncert

Reklama