Interaktywne show w Bydgoszczy

Magdalena Jabłońska
,

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na unikalne widowisko dla dzieci i prezentuje nowy spektakl „Tajemnica Bańki Szczęścia”, w którym spotkacie się ze znanymi już bohaterami: Bąbelkiem i Mydlaneczką oraz Mistrzem Bulbulasem. Czekają na was olbrzymie bańki mydlane w nowych kształtach i kolorach.

Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów zabierze was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów. Teatr Baniek Mydlanych ponownie wyrusza w trasę koncertową po Polsce. 4 października (czwartek) dotrze do Bydgoszczy. Przedstawienie będzie można zobaczyć w Kinoteatrze Adria o godzinie 10.00 oraz 18.30, a 7 października (niedziela) w Toruniu w auli UMK o godzinie 15.00.

Wybierzcie się do magicznej krainy Bańkolandii, gdzie w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia… i choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza – dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka – prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna – mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas – osobliwy naukowiec i oczywiście Wy, widzowie Bańkolandii.

Pomożecie Bąbelkowi? Będziecie rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę i Bąbelka swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości.

Dla dzieci od 4 do 10 roku życia.

Uwaga:
Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku. Ze względu na stojące pod sceną dzieci (podczas kulminacyjnych pokazów baniek), widoczność z pierwszego i drugiego rzędu może być ograniczona.

materiały nadesłane: Anna Nowocień-Rega, PanKoncert.pl

Reklama