Harmonogram korzystania z lodowiska

Marek Tomaszewski
,

Nowy „Torbyd” już działa. Kiedy i w jakich godzinach będzie czynny?

14 stycznia (niedziela) publiczna ślizgawka będzie funkcjonować w następujący sposób: od 10.00-11.30, 16.30-18.00, 18.30-20.00, 20.30-22.00.

15 stycznia (poniedziałek) rozpoczną się zajęcia dla szkół wg grafiku przygotowanego przez Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy.

W dni powszednie Torbyd dla wszystkich chętnych czynny jest w godzinach 14.00-22.00, w weekendy i święta w godzinach 9.00-22.30.

UWAGA: W dni powszednie, podobnie jak w przypadku basenów, do godziny 14.00 ze ślizgawki korzystają uczniowie bydgoskich szkół. Od godz. 14.00 – Torbyd dostępny jest dla wszystkich chętnych.

Przydatne informacje:

Na lodowisku obowiązuje elektroniczny system biletowania i pomiaru czasu pobytu. Wiąże się z tym konieczność pobrania w kasie urządzenia pomiarowego w postaci naręcznego „zegarka”. Urządzenie to umożliwia wejście na płytę lodowiska (tylko w łyżwach), skorzystanie z zamykanej elektronicznie szafki, oraz wypożyczenie sprzętu. System zlicza czas pobytu na płycie lodowiska od momentu wejścia na lód.  Naliczenie należności nastąpi przy kasie – po zwrocie „zegarka”. Aktualnie płatność w kasie tylko gotówką. Wypożyczalnia  dysponuje następującymi numerami łyżew: figurówki 28-41, hokejówki 27-46.

Osoby towarzyszące mogą skorzystać z widowni – wówczas nie pobiera się elektronicznego identyfikatora – „zegarka”. Klatki schodowe na trybunę znajdują się przy wejściu głównym.

Informacje o godzinach otwarcia, regulaminie i cenach, planowanych przerwach w pracy lodowiska można znaleźć na stronie: www.luczniczka.bydgoszcz.pl/aktualnosci/.

Reklama