Harleyowcy zjadą do Myślęcinka

Marek Tomaszewski
,

Ponad 7 tysięcy harleyowców przyjedzie do Bydgoszczy na największy zlot w Europie. Impreza FH-DCE Super Rally odbędzie się 16-20 maja w Myślęcinku.

Przez pięć dni w Myślęcinku trwać będzie zlot FH-DCE Super Rally. Jego gospodarzami będą dwa warszawskie kluby: H-DC Riders of Poland oraz Brothers H-DC Poland. To największy w Europie, coroczny zlot użytkowników motocykli marki Harley Davidson.

Rozpoczęły się już techniczne przygotowania do zlotu. Baza rajdu zlokalizowana będzie na terenie biegnącym od Różopola do ulicy Konnej i Gdańskiej. Na grodzonym właśnie terenie powstanie miasteczko zlotowe z miejscami campingowymi, sanitariatami, sceną, itd.  Pozostały rozległy teren parku nadal będzie do dyspozycji odwiedzających. Zapewnione będzie dojście do wszystkich ośrodków Myślęcinka. Swobodnie poruszać się będzie można także głównymi arteriami parku, z użytku kołowego nie będzie wyłączona ulica Konna.

Warto wiedzieć

FH-DCE Super Rally jest organizowany już od ponad 40 lat – każdego roku w innym miejscu w Europie – przez kluby członkowskie Europejskiej Federacji Klubów Harley-Davidson. Corocznie uczestniczy w niej od 7 do 10 tys. harleyowców z całego kontynentu. Na zjazdy przyjeżdżają również uczestnicy z USA, Ameryki Południowej, Japonii, a nawet Nowej Zelandii.

Reklama