Grupa taneczna Iskierki czeka

Tomasz Welcz
,

Jesteś rodzicem roztańczonego przedszkolaka i chcesz rozwijać jego pasje? Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum ogłasza nabór do nowej grupy tanecznej  „Iskierki”.

Każde dziecko ma w sobie naturalną potrzebę ruchu. Aby ją zaspokoić, warto zapisać swoją pociechę na zajęcia taneczne. Rozwijają one zdolności taneczne i poczucie rytmu. Uczą współdziałania w grupie i odpowiedzialności za siebie oraz partnera w tańcu.

Zajęcia są prowadzane z wykorzystaniem różnorodnych rekwizytów, takich jak pompony, kolorowe wstążki czy małe instrumenty perkusyjne. Taneczne harce przeplatane zabawami muzyczno- ruchowymi i integracyjnymi. Mając na uwadze wszechstronny rozwój dzieci, będą także wprowadzane elementy tańców ludowych.

Do grupy tanecznej mogą zgłaszać się dzieci w wieku 4-6 lat. Zajęcia są bezpłatne. Zapisy w poniedziałek, 14 grudnia, w godz. 16.30-17.30 w Domu Edukacyjno-Kulturalnym Regnum, ul. A.G. Siedleckiego 12 (budynek Przedszkola Niepublicznego „Przedszkolna Chatka”), tel.: 793 101 280, 52 371 10 51.

Reklama