Gra miejska – II edycja

Magdalena Jabłońska
,

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy (KPCK) i Gry Kozackie – gry miejskie, gry terenowe – Bydgoszcz serdecznie zapraszają na drugą edycję gry miejskiej Most Królowej Jadwigi.

W rocznicę wybuchu II Wojny Światowej będziecie mieli okazję poznać niecodzienne zakątki miasta, o których Jerzy Sulima-Kamiński wspomina w swoim dziele oraz zmierzyć się z innymi drużynami w emocjonującej rywalizacji.

To zabawa przeznaczona dla drużyn 3-6 osobowych, które docierają do wyznaczonych lokalizacji, aby rozwiązać przygotowane dla nich zadania i zdobyć punkty. Zwycięży zespół, który zdobędzie największą ilość punktów (w przypadku równej ilości punktów kilku drużyn decyduje czas przejścia gry). Startujecie 1 września 2018 o godzinie 11.00 przy ulicy Królowej Jadwigi 10 w Bydgoszczy. Koniec zabawy zaplanowany jest około godziny 15.00. Udział w grze jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja (do dnia 30 sierpnia 2018) pod adresem gramiejska.bydgoszcz@gmail.com.

Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko przywódcy zespołu, ilość osób w zespole, oraz telefon kontaktowy. Regulamin gry dostępny tutaj. Wydarzenie odbywa się w ramach obchodów 90. rocznicy urodzin Jerzego Sulimy-Kamińskiego. Ostatni – trzeci etap odbędzie się 22 września 2018.

materiały nadesłane: Katarzyna Milczarek-Kozak

Reklama