Dr Misio już w ten weekend w Bydgoszczy

Wiktoria Raczyńska
,

Dr Misio, to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski. Znanego m.in. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka”, „Wołyń”).

Dr Misio gra ostrego rock&rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

Zespół ma na swoim koncie dwie płyty pt: „Młodzi” i „Pogo” których producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff, a najbardziej charakterystycznymi utworami są: „Mentolowe papierosy”, „Dziewczyny”, „Młodzi”, „Hipster”, „Pogo”czy „Mr. H….”. Wiosną 2017 roku ukazała się trzecia płyta zespołu pt. „Zmartwychwstaniemy”, której producentem jest Kuba Galiński znany z produkcji płyt dla: HEY, Ani Dąbrowskiej, czy Ani Rusowicz. Trzecią płytę promuje utwór pt. „Pismo”, do którego teledysk zrobił Wojtek Smarzowski.

Zespół wystąpi w bydgoskim klubie Kuźnia, 24 listopada br, o godzinie 19.00.

Bilety w cenie 50,00 zł – przedsprzedaż i 60,00 zł – w dniu koncertu.

materiały nadesłane: Paulina Modrakowska

Reklama