Dokąd chciałbyś polecieć z bydgoskiego lotniska?

Marek Tomaszewski
,

Port Lotniczy w Bydgoszczy przygotował ankietę, w której bada opinie pasażerów z regionu. Pytania dotyczą, między innymi, preferowanych kierunków lotów, a także cen biletów, które zachęcałyby do korzystania z bydgoskiego lotniska.

Ankieta jest skierowana do mieszkańców regionu i służy wyłącznie celom badawczym. Zebrane informacje mają pomóc w podejmowaniu sprawniejszych działań marketingowych i rozmowach z przewoźnikami.

Jest to już kolejne tego typu badanie przeprowadzane przez Port Lotniczy Bydgoszcz. Ankietowanie pasażerów odbywa się w okresie letnim, gdy z oferty lotów PLB korzysta największa liczba pasażerów. Badania są realizowane cyklicznie, a zebrane dane były z powodzeniem wykorzystywane przez władze portu dla działań działań promocyjnych, budowania oferty handlowej w strefie odlotów czy też przy wprowadzaniu udogodnień pro-pasażerskich.

Ankieta dostępna jest pod adresem: www.bzg.webankieta.pl, a jej wypełnienie nie powinno zająć dłużej niż 10 minut. Ankieta będzie dostępna do końca sierpnia.

Reklama