Do zgarnięcia 10 tysięcy

Wiktoria Raczyńska
,

Do końca tygodnia można zgłaszać się do konkursu Rumaki 2014. Ma on na celu nagrodzenie młodych i zdolnych mieszkańców województwa Kujawsko-Pomorskiego. Główne nagrody przydzielone zostaną w trzech kategoriach (kultura, nauka oraz sport). Na każdego laureata czeka nagroda finansowa w kwocie 10 000 zł.

W konkursie wziąć może udział każda osoba zameldowana lub ucząca się w Województwie Kujawsko-Pomorskim. Fundacja poszukuje tych, którzy swoimi osiągnięciami wybijają się ponad przeciętność promując jednocześnie nasz region w kraju oraz zagranicą. Poprzednie dwie edycje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Łącznie otrzymano kilkaset zgłoszeń, dlatego także w tym roku organizatorzy chcą nagrodzić tych najzdolniejszych.

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 stycznia 2015 roku.

Zwycięzcy wyłonieni zostaną już pod koniec lutego 2015 na gali finałowej, która odbędzie się w Filharmonii Pomorskiej. W tym roku partnerem jest po raz kolejny firma Mobica.

Zgłaszać mogą się sami uczestnicy, zgłoszeń dokonywać mogą także kluby sportowe, stowarzyszenia, organizacje pozarządowe etc.

Fundacja serdecznie zaprasza do zgłaszania swoich kandydatów oraz do poinformowania osób, które konkursem mogą być zainteresowane.

Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie www.rumaki.fundacjarumak.pl.

materiały organizatora

Reklama