CH Rondo szuka ciekawych inicjatyw lokalnych

Wiktoria Raczyńska
,

„Bliżej inicjatyw lokalnych” – pod takim hasłem wystartowała akcja społeczna organizowana przez Centrum Handlowe „Rondo”. W ramach akcji organizacje pozarządowe z Bydgoszczy i okolic mogą zgłaszać projekty wspierające otoczenie lokalne. Najlepszy projekt zostanie dofinansowany kwotą 10 000 złotych. Zgłoszenia można przesyłać do 9 września.

Akcja „Bliżej inicjatyw lokalnych” trwa od 22 sierpnia do 30 września i przebiega w dwóch etapach. Podczas pierwszej odsłony akcji, od 22 sierpnia do 9 września organizacje pozarządowe z Bydgoszczy i okolic mogą zgłaszać ciekawe inicjatywy wspierające otoczenie lokalne np. stworzenie strony internetowej wybranej fundacji, zakup materiałów edukacyjnych do wybranej świetlicy szkolnej czy spełnienie marzenia chorego dziecka, które chciałyby aby były dofinansowane kwotą 10 000 złotych przez Centrum Handlowe „Rondo”.

Zgłoszenia można dokonać jedynie drogą elektroniczną, wysyłając formularz zgłoszeniowy (wzór formularza dostępny na stronie www.chrondo.pl oraz jako załącznik do regulaminu akcji) na adres rondopomaga@apsysgroup.pl. Organizacja pozarządowa może zgłosić do akcji tylko jeden projekt. Termin zgłaszania projektów mija 9 września. Wszystkie przesłane projekty oceni komisja konkursowa.

Dziesięć projektów najwyżej ocenionych zostanie zakwalifikowanych do drugiej odsłony akcji, czyli głosowania na projekty w specjalnej aplikacji na Facebooku oraz stanowisku multimedialnym w Centrum Handlowym „Rondo”. Głosowanie na projekty odbędzie się w dniach 17-30 września 2016.

materiały nadesłane: Monika Paduch

Reklama