CH RONDO funkcjonuje w ograniczonym formacie do odwołania

Magdalena Jabłońska
,

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 13 marca 2020 roku, Centrum Handlowe RONDO zawęża swoje funkcjonowanie do hipermarketu Auchan, apteki, drogerii i wybranych punktów nieobjętych ograniczeniem handlu.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 13 marca 2020 w sprawie ogłoszenia na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego i wynikającym z niego czasowym ograniczeniem handlu w centrach i galeriach handlowych, od 14 marca 2020 Centrum Handlowe RONDO funkcjonuje już w zmienionym formacie.

Od soboty, 14 marca 2020 roku, od godziny 12:00 otwarte są: hipermarket Auchan, Apteka Dr. Max, drogeria Rossmann i drogeria Hebe, Pralnia EBS, a także Cukiernia Sowa (bez części kawiarnianej), Bank Millenium, Ruch, Esmoking World, kantor Wings, Itaka, InMedio, kwiaciarnia Olivia, Poczta Polska, Świat GSM (lokal i stoisko), Toys’R’Us oraz Sery Ślesińskie, stoisko Ziaja dla Ciebie, stoisko Traffica, stoisko Ubezpieczeniowi i automyjnia.

Wymienione placówki operują w godzinach standardowego działania obiektu. Ze względu na niestandardową sytuację, liczba i rodzaj otwartych punktów, jak i godziny ich funkcjonowania mogą ulegać zmianie. Klienci udający się do Centrum proszeni są o wcześniejszą weryfikację telefoniczną czy sklep, do którego się udają jest otwarty. Numery telefonów do poszczególnych lokali znajdują się tutaj. Pozostałe lokale znajdujące się na terenie Centrum Handlowe RONDO zostają zamknięte aż do odwołania. Decyzję o ponownym przywróceniu pełnego działania centrum podejmą odpowiednie władze.

Ze względu na położenie poszczególnych lokali w centrum, zostaną wyznaczone ciągi komunikacyjne prowadzące bezpośrednio, najkrótszą drogą, do właściwych destynacji. Otwarte są wszystkie wejścia i wjazdy do Centrum Handlowego RONDO. Działanie węzłów sanitarnych w obiekcie ograniczone zostaje do lokalizacji znajdujących się na trasie prowadzącej do otwartych lokali.

Możliwe jest ograniczenie liczby osób przebywających jednocześnie na terenie obiektu.

Jednocześnie, mimo ograniczenia w funkcjonowaniu obiektu, utrzymane zostają procedury bieżącej dezynfekcji. Wyposażenie i urządzenia znajdujących się na terenie części wspólnych – podłogi, elementy małej architektury, kosze na śmieci, donice, klamki, balustrady, poręcze, przyciski wind, klamki, a także podłogi i ściany korytarzy wiodących do toalet będą na bieżąco dezynfekowane. Także toalety wraz z ich wyposażeniem dezynfekowane będą częściej, niż dotychczas, przy zachowaniu restrykcyjnych zasad higieny. Serwis sprzątający wyposażony został w dodatkowe środki czystości o silniejszym działaniu antybakteryjnym i wirusobójczym. Dodatkowo w godzinach nocnych prowadzone będzie ozonowanie toalet.

Obiekt na czas ograniczonego funkcjonowania będzie nieustannie monitorowany i odpowiednio zabezpieczony.
O przywróceniu standardowego trybu funkcjonowania, Centrum Handlowe RONDO poinformuje w osobnym komunikacie.

materiały nadesłane: Monika Paduch

Reklama