Bezpłatne porady prawne dla przedsiębiorców na WSB

Wiktoria Raczyńska
,

Jesteś przedsiębiorcą? Prowadzisz własną działalność gospodarczą? Weź udział w dniu bezpłatnych porad prawnych, który odbędzie się 27 stycznia (piątek), od godziny 10.00 do 14.00 w siedzibie WSB w Bydgoszczy, przy ul. Fordońskiej 74.

Wydarzenie jest adresowane do przedsiębiorców, a więc osób wykonujących działalność gospodarczą – osób fizycznych, osób prawnych i tzw. niepełnych osób prawnych.

Dzień bezpłatnych porad prawnych dla przedsiębiorców został objęty patronatem Okręgowej Rady Adwokackiej w Bydgoszczy oraz Okręgowej Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy.

Dzięki udziału w wydarzeniu przedsiębiorcy będą mogli uzyskać bezpłatne porady prawne, czyli pomoc w rozwiązaniu ich problemów prawnych.

Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie zgłoszenia poprzez formularz:

http://www.wsb.pl/bydgoszcz/dzien-bezplatnych-porad-prawnych-dla-przedsiebiorcow-w-bydgoszczy

Ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia można nadsyłać do 24 stycznia 2017 roku (wtorek).

Porad udzielać będą, m.in., adwokaci Bydgoskiej Izby Adwokackiej:

adw. Kamila Pejka-Mielcarz – specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie handlowym i prawie karnym; na kierunkach „Administracja” i „Prawo w biznesie” prowadzi zajęcia z „Podstaw prawa cywilnego” oraz „Wstępu do prawoznawstwa z elementami logiki”;

adw. Sławomir Szymański – specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie gospodarczym oraz prawie karnym; na kierunkach „Administracja” i „Prawo w biznesie” prowadzi zajęcia z „Ochrony własności intelektualnej i przemysłowej” oraz „Prawa zobowiązań”;

adw.  Monika Wiśniewska –  specjalizuje się w prawie pracy i prawie gospodarczym; na kierunku „Prawo w biznesie” prowadzi zajęcia z „Prawa pracy i ubezpieczeń społecznych”.

Kontakt:

adw. Sławomir Szymański – tel.  506-414-367

materiały nadesłane: Emilia Rębas-Gładziejewska, Okręgowa Rada Adwokacka w Bydgoszczy

Reklama