Bezpłatne badania USG i USG 4D dla kobiet w ciąży

Wiktoria Raczyńska
,

Bezpłatne badania USG oraz USG 4D czekają na wszystkie przyszłe mamy w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. W najbliższą niedzielę każdy będzie mógł także skorzystać z porad ekspertów w zakresie rodzicielstwa i wychowania dziecka. Wstęp wolny.

Troska o dzieci wymaga odpowiedniej wiedzy oraz wsparcia ze strony bardziej doświadczonych osób. Dlatego w niedzielę, 16 października, fundacja Odety Moro wraz z Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz organizuje spotkanie dla przyszłych i młodych rodziców.

Przy specjalnie wydzielonych stanowiskach przyszłe mamy będą miały wyjątkową okazję, by bezpłatnie wykonać badania USG i USG 4D i sprawdzić, czy ciąża rozwija się prawidłowo.

W trakcie akcji wszystkie kobiety będą również mogły znaleźć odpowiedź na nurtujące je pytania, związane z ciążą i macierzyństwem. W punktach konsultacyjnych zaproszeni eksperci udzielą porad, między innymi z zakresu przygotowań do porodu, zalet karmienia piersią, właściwej diety czy tworzenia więzi z niemowlęciem. Kobiety znajdą także odpowiedź na pytania o to, jak wrócić do formy po porodzie, bezpiecznie wykąpać malucha czy ułożyć go w chuście do noszenia. Młodzi oraz przyszli rodzice będą mogli również wziąć aktywny udział w pokazach kąpieli maluszka, masażu i pierwszej pomocy pediatrycznej. Na uczestników spotkania czeka także konkurs, w którym do zdobycia będzie adapter do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży.

Specjalistyczne badania USG i USG 4D odbędą się w ramach akcji „Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama” 16 października w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3. Ultrasonografia będzie wykonywana od godziny 11.00. O przyjęciu na badanie decyduje kolejność zgłoszeń. Na pytania przyszłych oraz młodych rodziców, eksperci będą odpowiadać w godzinach 11.00 – 16.30.

Udział w akcji jest bezpłatny.

materiały nadesłane: Justyna Kolczyńska, CH Auchan

Reklama