Bezpłatne badania EKG

Wiktoria Raczyńska
,

Choroby układu krążenia są jednymi z najczęstszych dolegliwości, na jakie cierpią Polacy, dlatego warto regularnie sprawdzać stan swojego zdrowia. Już w najbliższą sobotę 13 stycznia CH Auchan Bydgoszcz zaprasza na bezpłatne konsultacje i badania EKG, ciśnienia krwi czy poziomu cholesterolu.

W najbliższą sobotę przy specjalnie wydzielonym stanowisku na terenie CH Auchan Bydgoszcz przeprowadzona będzie kampania pod hasłem „Bezpłatny dzień ze zdrowiem”. W ramach akcji każdy zainteresowany będzie mógł nieodpłatnie wykonać badanie poziomu cholesterolu oraz glukozy we krwi, jak również pomiar ciśnienia tętniczego. Zgromadzenie wyników powyższych badań pozwoli wstępnie określić stan serca i w razie konieczności, pomoże podjąć decyzję o dalszym leczeniu.

Uczestnicy akcji będą mogli skorzystać z konsultacji kardiologa, który wyjaśni wyniki pomiarów EKG i poinformuje o następnych krokach, lub ewentualnym leczeniu. Na nurtujące pytania odpowie również dietetyk – specjalista wskaże, jak prawidłowo się odżywiać, aby zmniejszyć ryzyko chorób układu krążenia.

„Bezpłatny dzień ze zdrowiem” jest częścią ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób krążenia „Teraz Serce!”. Akcja odbędzie się 13 stycznia w godzinach 10.00 – 18.00 w CH Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Wszystkie badania i konsultacje są bezpłatne!

materiały nadesłane: Klaudia Cena, RedComm

Reklama