Bal Wszystkich Świętych

Wiktoria Raczyńska
,

W najbliższą niedzielę 8 listopada w „Wiatraku” odbędzie się wyjątkowy bal – Bal Wszystkich Świętych. Co roku na organizowanym przez Radę Rodziców CKK „Wiatrak” wydarzeniu pojawia się mnóstwo dzieci i rodziców spragnionych dobrej zabawy.

Na ten dzień przewidziane są tańce, gry i konkursy. Biletem wstępu na bal jest przebranie za Świętego. Wszystkie stroje wezmą udział w konkursie, a właściciel najpiękniejszego z nich zostanie zwycięzcą i otrzyma nagrodę.

– Przebierają się nie tylko dzieci, ale również ich rodzice. Wszyscy, niezależnie od wieku, chętnie uczestniczą w zabawach – informuje Dorota Kiedrowska, koordynator wydarzenia.

Bal Wszystkich Świętych to okazja, aby miło i aktywnie spędzić czas ze swoimi dziećmi. To również możliwość zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych w konkursie na najpiękniejszy portret Świętego. Dzieci przygotowują pracę w domu i zabierają na bal. Tu również czekają nagrody.

Organizatorzy zapraszają w niedzielę 8 listopada o godzinie 12.30 do Domu Jubileuszowego Fundacji „Wiatrak” przy ul. Bołtucia 7 w Fordonie. Wstęp wolny.

materiały nadesłane: Małgorzata Tomaszewska, Fundacja „Wiatrak”

Reklama