Bajeczny karnawał baniek mydlanych, czyli interaktywne show

Magdalena Jabłońska
,

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na unikalne widowisko dla dzieci i prezentuje nowy spektakl „Tajemnica Bańki Szczęścia”, w którym znów spotkacie się ze znanymi już bohaterami: Bąbelkiem i Mydlaneczką oraz Mistrzem Bulbulasem. Czekają na was olbrzymie bańki mydlane w nowych kształtach i kolorach.

Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów zabierze was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów.

Teatr Baniek Mydlanych ponownie wyrusza w trasę koncertową po Polsce. Do Bydgoszczy dotrze 4 października 2018 (czwartek), o godzinie 10.00 i 18.30 (Kinoteatr Adria). Natomiast do Torunia 7 października 2018 (niedziela), o godzinie 15.00 (Aula UMK).

W magicznej krainie Bańkolandii, w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka, trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia… I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza – dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka – prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna – mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas – osobliwy naukowiec i oczywiście Wy, widzowie Bańkolandii.

Przygotujcie się więc do prawdziwej mydlanej przygody. Będziecie rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę i Bąbelka swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości. A więc wyruszajcie na poszukiwanie szczęścia. Otworzy się przed Wami świat prawdziwych cudów i baśni, które artyści tworzyć będą na magicznej scenie Bańkolandii.

Dla dzieci od 4 do 10 roku życia.

Uwaga:

Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku.

Ze względu na stojące pod sceną dzieci (podczas kulminacyjnych pokazów baniek), widoczność z pierwszego i drugiego rzędu może być ograniczona.

materiały nadesłane: Anna Nowocień-Rega, Pan Koncert

Reklama