Aukcja Rzeźby XXI wieku już 1 grudnia

Wiktoria Raczyńska
,

Sopocki Dom Aukcyjny zaprasza na kolejną Aukcję Rzeźby XXI wieku, która odbędzie się już w sobotę, 1 grudnia, o godzinie 17.00. Po raz kolejny chce skupić naszą uwagę na rzeźbie XXI wieku.

W ofercie aukcyjnej zaprezentowane będą prace artystów, którzy współpracują z domem od początku: niedościgniony w swojej fantazji Dominik Wdowski, miłośnik zapomnianych technik wypału ceramiki Jakub Biewald, prace subtelne, a zarazem silne w przekazie Magdaleny Karłowicz oraz Diany Grabowskiej.

Pojawią się również dobrze znani z majowej aukcji Bruno Althamer, podejmujący tradycyjne tematy współczesnym i świeżym językiem oraz bawiący się formą mistrz prac w drewnie Jakub Ostoja-Lniski, a także utalentowany minimalista Bartosz Ługowski.

W katalogu zainteresowani aukcją znajdą niezwykłą pracę, zafascynowanego teatrem Pawła Otwinowskiego oraz poszukującego inspiracji w życiu codziennym Mariusza Dydo.

Na stronie internetowej Sopockiego Domu Aukcyjnego (www.sda.pl) znajduje się katalog aukcyjny, regulamin aukcji oraz zlecenie licytacji, które umożliwi wzięcie udziału w aukcji. Zlecenie można złożyć osobiście w siedzibie SDA lub przesłać na adres bydgoszcz@sda.pl.

Wszystkie prace można zobaczyć na wystawie przedaukcyjnej w siedzibie SDA przy ulicy Jagiellońskiej 47 (budynek obok Focus Mall).

SDA zaprasza wszystkich wielbicieli rzeźby i kolekcjonerów dzieł sztuki do udziału w licytacji.

materiały nadesłane: Sopocki Dom Aukcyjny

Reklama